EN DE
Kontakty
+420 518 614 730

Zahradní doplňky z kovu, představují velmi oblíbený sortiment určený pro dekoraci i funkční využití v zahradách, na balkonech nebo v interiérech. Výrobky z naší produkce, které v současné době vyrábíme ve více jak 300 různých modelech a provedeních, jsou prakticky výhradně nabízeny prostřednictvím obchodních řetězců tzv. hobby marketů a široké škály zahradnictví či obdobných prodejen se zbožím, určeným pro dům a zahradu. Prakticky celá naše produkce zahradních doplňků z kovu, kterou nabízíme již od roku 1994 je v současné době určena pro export do zemí Evropské unie, zejména pak do Rakouska, Německa, Belgie, Anglie a dalších zemí, kde se výrobky tohoto typu těší velké oblibě, což dokazuje i doba, po kterou do těchto zemí výrobky dodáváme. Aktuálně hledáme i nové obchodní vazby pro prodej našich výrobků v České republice, zejména formou elektronického obchodu, který se v tomto odvětví těší velké oblibě.

Veškerou produkci námi nabízených zahradních doplňků z kovu, představují výrobky vlastní výroby. Naše nabídka neobsahuje žádné výrobky z Číny ani jiných destinací s levnou pracovní silou a zejména nízkou úrovní kvality. Všechny naše výrobky jsou svařované bez účasti svařovacích automatů, výroba tedy probíhá výhradně ručně v Kyjově. Svařené výrobky jsou následně tryskány a lakovány dvěma vrstvami práškové barvy. První vrstva práškové barvy představuje tzv. zinkový primer, který se vypaluje při teplotě 190˚C a garantuje výrobku odolnost proti prorezivění při vystavení celoročním klimatickým podmínkám. Druhá vrstva práškové barvy představuje finální barevné řešení výrobků a i tato vrstva barvy se samostatně vypaluje. Výrobky lakujeme v pěti základních barevných řadách, nicméně možnosti barevného řešení jsou neomezené, proto není problém, přizpůsobit požadavkům našich zákazníků.

 

Zahradní doplňky VATAX jsou výjimečné díky tomu, že:
 

Pro výrobu používáme výhradně kvalitní, technicky certifikované materiály

Svařování výrobků probíhá ručně, proto výrobky nejsou svařovány bodově, ale naopak je materiál ovařován dokola, což garantuje vysokou kvalitu výrobku
 

Vyrábíme vlastní program výrobků, který sami designujeme a tvoříme od prvotní skicy až po hotový výrobek

Vyrábíme doplňky pro dům a zahradu, na které poskytujeme záruku a za svou garancí si stojíme

 

Galerie vybraných výrobků

Obchodním partnerům nabízíme:

01

Možnost prodeje našich výrobků na prodejních displejích, díky kterým má obchodník možnost nabízet velké množství výrobků na malé metráži.

02

Možnost prodeje našich výrobků formou kusového prodeje v typových stojanech pro vybrané druhy zboží.

03

Možnost balení výrobků do kartonů, což zajistí zvýšení komfortu při prodeji, nebo možnost uplatnění výrobků pro prodej formou elektronických obchodů.
 

04

Zajištění dopravy našich výrobků paletovou formou prostřednictvím LKW do zemí EU.

05

Individuální obchodní podmínky ve smyslu ceníků, množstevních podmínek, termínů dodání, způsobu prezentace výrobků na prodejní ploše obchodníka, atd.

 

Ludvík KOHUT

Prodej obchodním řetězcům

Ludvík má na starosti budování nových a péči o stávající obchodní vztahy včetně komunikace se zástupci prodejních řetězů a firem, které obchodují se zahradními doplňky v rámci zemí EU. Kdykoliv ochotně poradí nebo pomůže i Vám.

Rychlý kontakt na Ludvíka: +420 733 570 105 | ludvik.kohut@vatax.cz

Pokud nezastihnete Ludvíka na telefonu, i to se může stát, napište mu, spojí se s Vámi hned, jakmile to bude možné. 

  Souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů dle Informací o zpracování osobních údajů dodavatelů a odběratelů zboží a služeb.