EN DE
Kontakty
+420 518 614 730

Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2016, proto je u nás vysoká kvalita samozřejmostí.

Společnost VATAX s.r.o. byla založena již v roce 1994 v Kyjově jako kovovýrobní společnost. Klíčovým produktem společnosti byla od svého založení výroba kovových zahradních doplňků, které byly a do dnešní doby patří, mezi velmi vyhledávaný sortiment, zejména rakouské a německé klientely v síti hobby řetězců. V dnešní době probíhá velkosériová výroba zahradního sortimentu dle katalogu ve více jak 300 různých modelech a variantách.

V roce 2002 jsme vlivem řady úspěchů s výrobou kovových zahradních doplňků investovali do instalace a zprovoznění velkokapacitní práškové lakovny, což nám nově, díky lakovací kapacitě linky, umožnilo realizovat velkosériové zakázky na lakování nejen zahradního nábytku, ale i regálových systémů, paletových systémů, litinových výrobků, elektroinstalačních zařízení, výrobků z plechu a celé řady dalších.

Z pohledu výroby a zpracování železa se zabýváme jak kusovou, tak i sériovou kovovýrobou. Díky velké rozloze výrobního areálu i jeho dispozičnímu řešení, jsme za přispění technické vybavenosti schopni realizovat i složité kovovýrobní a zámečnické zakázky a to jak pro jednotlivce formou kusové výroby, tak i formou svařování výrobků pro výrobní podniky, ve velkých sériích, což je naší doménou.