fake rolex fake rolex replica rolex watches rolex replica fake watches rolex replica replica watches fake watches replica watches replica watches
EN DE
Kontakty
+420 518 614 730

Naše služby jsou komplexní a hlavně pod jednou střechou.

 

KABINOVÉ TRYSKÁNÍ

Svým zákazníkum nabízíme plně automatické kabinové tryskání kovových výrobků, vyjímaje výrobků z nerezových materiálů, směsí ocelových broků
a ostrohranů
.

  • Max. velikost výrobku: 2000 x 800 x 800 mm
  • Min. tloušťka plechu: 2,5 mm
  • Max. hmotnost výrobku: 200 kg

CHEMICKÁ PŘEDÚPRAVA

Jedná se o třístupňovou chemickou předúpravu výrobku určeného
k následnému práškovému lakování. První fáze
představuje sdružené odmaštění povrchu výrobku železitým fosfátem
v postřikovém stroji. Následně projde výrobek dvěma stupni oplachu.

  • Max. velikost výrobku: 2500 x 1500 x 700 mm
  • Max. hmotnost výrobku: 160 kg

PRÁŠKOVÉ LAKOVÁNÍ

Práškové lakování, známé rovněž pod pojmem "komaxitování", využívá moderní elektrostatickou technologii pro nanášení polymerického prášku na kovové výrobky.

  • Max. velikost výrobku: 2500 x 1500 x 700 mm
  • Max. hmotnost výrobku: 160 kg
  • Specifikace pece: 38 m, plynová s nepřímým ohřevem.

Používáme pouze kvalitní práškové barvy ověřených světových výrobců
jako jsou JOTUN, INVER, AXALTA, AKZO NOBEL, PROTECH OXYPLAST.

BALENÍ A EXPEDICE

V rámci námi poskytovaných služeb jsme pro naše zákazníky připraveni řešit různé formy balení nalakovaných výrobků. Jedná se o možnost balení
do ochranných folií, paletování, umístění výrobku do displejů
, apod. V případě požadavku zákazníka zajistíme i dopravu hotových výrobků.

 

01

Práškovým lakováním kovových výrobků se zabýváme více jak 16 let. Máme bohaté zkušenosti, díky kterým umíme řešit i náročné požadavky našich zákazníků.

02

Pro své zákazníky zajišťujeme komplexní servis služeb v oblasti práškového lakování, tzv. komaxitování, a to od tryskání výrobků, chemické předúpravy, lakování, kontroly kvality,
až po balení a expedici.

03

Jsme firma s minimální fluktuací zaměstnanců. O své zaměstnance se staráme a díky tomu disponujeme trvalým týmem zkušených profesionálů, kteří jsou zárukou kvality poskytovaných služeb.

04

Lakujeme na 182 m dlouhé lakovací lince, kde pro nanášení práškové barvy používáme elektrostatické zařízení švýcarské firmy ITW GEMA nebo WAGNER Sprint XE, dle typu lakovaných výrobků.

05

Díky vysoké nosnosti dopravníku umíme lakovat i výrobky vysoké hmotnosti
s váhou do 160 kg.

06

V rámci povrchové úpravy výrobků nabízíme i tzv. duplexní lakování, kdy první ze dvou vrstev barvy představuje tzv. PRIMER, který na finálním výrobku garantuje mnohonásobně zvýšenou odolnost materiálu proti korozi.

07

V rámci naší lakovny umíme aplikovat na výrobek zákazníka stovky barevných řešení dle vzorníku RAL, stejně jako nadstandartní řešení v podobě reflexních laků, strukturovaných povrchů a dalších.

08

V rámci námi poskytovaných služeb nabízíme i kabinové, plně automatické tryskání kovovýxh výrobků směsí ocelových broků a ostrohranů.

09

Díky vícesměrnnému provozu lakovny umíme pružně reflektovat na časové požadavky našich zákazníků. Od schválení realizace zákazníkem jsme schopni expedovat hotové výrobky do několika hodin při kusovém lakování, nebo do jednotek dní při velkosériové zakázce, na které se primárně soustředíme.

10

Nabízíme cenově dostupná řešení. Bezplatně zpracujeme cenovou nabídku dle požadavků zákazníka, hledáme nejvýhodnější, ekonomicky dostupná řešení.
U velkosériových zakázek nabízíme zákazníkům bezplatné vzorkování.

 

 

David NOVOTNÝ

Vedoucí práškové lakovny

David má na starosti bezchybný chod práškové lakovny, stejně jako zpracování cenových nabídek a řešení Vašich potřeb nebo požadavků, a to už od roku 2002. Kdykoliv ochotně poradí nebo pomůže i Vám.

Rychlý kontakt na Davida: +420 776 115 380 | david.novotny@vatax.cz

Pokud nezastihnete Davida na telefonu, i to se může stát, napište mu, spojí se s Vámi hned, jakmile to bude možné. 

  Souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů dle Informací o zpracování osobních údajů dodavatelů a odběratelů zboží a služeb.