fake rolex fake rolex replica rolex watches rolex replica fake watches rolex replica replica watches fake watches replica watches replica watches
EN DE
Kontakty
+420 518 614 730

Naše služby jsou komplexní a hlavně pod jednou střechou.

 

PŘÍPRAVA PRO SVAŘOVÁNÍ

Díky rozloze areálu a dispozičnímu řešení provozu, nejsme omezeni objemem zpracovávaného materiálu. Pro realizaci velkosériových zakázek disponujeme i nákladními rampami pro příjem a expedici materiálu či výrobků ložených na kamionech.

  • Max. hmotnost: bez omezení
  • Možnost tváření materiálu: dělení, zakružování profilů, lisování, vrtání, výroba kroužků

SVAŘOVÁNÍ

Primárně se soustředíme na svařování výrobků z oceli. Nabízíme však i svařování hliníku a výrobků ze slitin. Svařujeme na patnácti poloautomatických svařovacích agregátech s technologií MIG/MAG. Jedná se o svařování kovových výrobků v ochranné atmoféře.

Svařování v souladu s ČSN 05 0601, ČSN 05 0610 a ČSN 05 0630.

PÁLENÍ PLECHU LASEREM

Nabízíme pálení plechu laserem. Pálení realizujeme na pracovním prostoru 3000 x 1500 mm. Výkon laseru je 3200 W. Garantujeme rychlé dodací lhůty a kvalitně odvedenou práci za bezkonkurenční ceny. Specializujeme se na velkoobjemové zakázky.​

  • max. tloušťka plechů: ocel 20 mm / nerez 12 mm / hliník 8 mm​
  • řezné plyny: N₂, O₂, vzduch​, technologie řezání Coolline

OHRAŇOVACÍ LIS

Služby v oblasti tváření plechů, patří k nedílné součásti naší nabídky. Nabízíme tváření plechů na ohraňovacím lise s délkou ohranění do 3000 mm a užitečnou montážní výškou 385 mm​. Součástí naší nabídky je i možnost falcování plechů. Garantujeme rychlé dodací lhůty a kvalitně odvedenou práci za bezkonkurenční ceny a to i při velkoobjemových zakázkách.

KABINOVÉ TRYSKÁNÍ

Svým zákazníkum nabízíme plně automatické kabinové tryskání kovových výrobků, vyjímaje výrobků z nerezových materiálů, směsí ocelových broků
a ostrohranů
.

  • Max. velikost výrobku: 2000 x 800 x 800 mm
  • Min. tloušťka plechu: 2,5 mm
  • Max. hmotnost výrobku: 200 kg

BALENÍ A EXPEDICE

V rámci námi poskytovaných služeb jsme pro naše zákazníky připraveni řešit různé formy balení nalakovaných výrobků. Jedná se o možnost balení
do ochranných folií, paletování, umístění výrobku do displejů
, apod. V případě požadavku zákazníka zajistíme i dopravu hotových výrobků.

 

01

Přípravou a svařováním kovových výrobků se zabýváme téměř 25 let. Máme bohaté zkušenosti, díky kterým umíme řešit i náročné požadavky naších zákazníků.

02

Pro své zákazníky zajišťujeme komplexní servis služeb v oblasti kovovýroby
a to od přípravy materiálu, svařování, broušení až po kontrolu kvality, balení a expedici.

03

Jsme firma s minimální fluktuací zaměstnanců, o své zaměstnance se staráme a díky tomu disponujeme trvalým týmem zkušených profesionálů, kteří jsou zárukou kvality poskytovaných služeb.

04

Svařujeme na patnácti poloautomatických svařovacích agregátech technologií MIG/MAG. Těmito zkratkami je označováno poloautomatické svařování kovů, které probíhá v ochranné atmosféře za účasti aktivního – MAG či inertního plynu – MIG.

05

Primárně se soustředíme na svařování výrobků z oceli, nicméně nabízíme i svařování výrobků z hliníku, stejně jako slitin.

06

V rámci přípravy materiálu pro následné svařování, realizujeme svépomocí i postupy jakou: zakružování uzavřených profilů, výroba kroužků z plné oceli nebo pásoviny,
dělení materiálu, lisování, vrtání, ohýbání třmenů do armatur a řadu dalších.

07

V naší kovovýrobě umíme realizovat kusovou zakázkovou výrobu, stejně jako velkosériové zakázky, na které se soustředíme. U zakázkové výroby je samozřejmostí zpracování technické dokumentace. Při velkosériové výrobě realizujeme i výrobu vzorku, který slouží pro kontrolu výrobku a stanovených specifik zákazníkem, před zahájením samotné výroby.

08

Mezi námi poskytované služby patří i plně automatické kabinové tryskání kovových výrobků směsí ocelových broků a ostrohranů.

09

Nabízíme cenově dostupná řešení. Bezplatně zpracujeme cenovou nabídku s ohledem na požadavky zákazníka. Vždy hledáme nejvýhodnější technické a ekonomicky dostupné řešení.

10

Svým zákazníkům nabízíme ucelený servis služeb v rozsahu: zajištění materiálu, příprava materiálu tvářením, svařování, začištění výrobku, tryskání, práškové lakování, balení
a expedice. Široká a zejména komplexní nabídka poskytovaných služeb je naší konkurenční výhodou a současně finanční úsporou našich zákazníků.

 

Richard SVOBODA

Vedoucí kovovýroby

Richard má na starosti dílnu pro přípravu materiálů, svařovny, stejně jako zpracování cenových nabídek a řešení Vašich potřeb nebo požadavků, už od roku 2004. Kdykoliv ochotně poradí nebo pomůže i Vám.

Rychlý kontakt na Richarda: +420 776 115 382 | richard.svoboda@vatax.cz

Pokud nezastihnete Richarda na telefonu, i to se může stát, napište mu, spojí se s Vámi hned, jakmile to bude možné. 

  Souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů dle Informací o zpracování osobních údajů dodavatelů a odběratelů zboží a služeb.