×
img

  Neváhejte se s námi spojit!!

  Kontaktní údaje

  Telefonní číslo

  +420 518 614 730 +420 733 570 105

  Email

  vatax@vatax.cz

  Adresa

  VATAX spol. s r.o. Bohuslavice 4353 696 55 Kyjov 3

  Poskytujeme následující služby

  S čím můžeme pomoci

  Prášková lakovna

  Nalakujeme jakýkoliv výrobek ze železa, hliníku, litiny nebo slinity železných kovů. Komaxitováním zajistíme nejen profesionální vzhled výrobku, ale také jeho vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům.

  Tryskání kovových výrobků

  Tryskáme v plně automatické tryskací kabině hybridním abrazivem (směs ocelových broků s ostrohrany), nabízíme i ruční tryskání výrobků skelnou drtí nebo křemičitým pískem, které balíme do folií s antikorozními inhibitory.

  Sériová kovovýroba

  Svaříme jakýkoliv výrobek nebo sestavu výrobků a to dle výkresové dokumentace nebo jen návrhu zákazníka od jednoho kusu po velké série. Svařujeme na poloautomatických agregátech s technologií MIG/MAG a TIG.

  Pálení laserem a ohraňování

  Vypálíme laserem výrobky nebo jejich polotovary do tloušťky 20 mm z ocelového plechu, do 12 mm z nerezi a do 8 mm z hliníku. Takto vypálené výrobky můžeme dále tvářet na ohraňovacím lise s délkou ohranění do 3000 mm.

  Kovové zahradní opory

  Jsme druhý největší výrobce kovových zahradních opor v Evropě a náš sortiment čítá více jak 550 typů květinových opor, obelisků, plotků, loubí pro pnoucí růže, stojanů a jiných kovových doplňků pro Váš dům a zahradu.

  Balení a doprava

  Zabalíme i dopravíme cokoliv a kamkoliv. Námi poskytované služby jsou natolik komplexní, že vše co pro naše zákazníky a obchodní partnery vyrobíme, nalakujeme nebo jinak zpracujeme, taky profesionálně zabalíme a včas dopravíme.