×
img

  Neváhejte se s námi spojit!!

  Kontaktní údaje

  Telefonní číslo

  +420 518 614 730 +420 733 570 105

  Email

  vatax@vatax.cz

  Adresa

  VATAX spol. s r.o. Bohuslavice 4353 696 55 Kyjov 3

  Ing. Ludvík Kohut, MBA

  Jednatel, ředitel společnosti

  VATAX, spol. s r.o.

  Více jak 28 let zkušeností v oblasti kovovýroby a komaxitování kovových výrobků.

  Jsme moderní, technologicky se neustále rozvíjející výrobní firma střední velikosti s tradicí již od roku 1994. Zakladatelem firmy je p. Jiří Horák z Kyjova. Naše firma v současné době zaměstnává více jak 60 stálých zaměstnanců a právě vysoká loajalita a profesní odbornost našich zaměstnanců napříč pracovními pozicemi, představuje jeden z klíčových aspektů našeho úspěchu.

  Naší specializací je poskytování skutečně komplexních služeb v oblasti kovovýroby a povrchové úpravy kovů. Právě komplexnost poskytovaných služeb patří mezi významné benefity, které upřednostňují naši firmu při porovnání s konkurencí

  Jsme držiteli řady certifikací a ocenění, díky kterým napomáháme udržovat kvalitu a společenskou hodnotu poskytovaných služeb. Jsou to jak certifikace ISO 9001:2015 ve smyslu Řízení kvality, ISO 14001:2015 pro Environmentální management tak i profesní ocenění či akreditace, jako je například skutečnost, že jsme jednou z mála akreditovaných firem v Evropě, pro dodávku kovových komponent a jejich povrchové úpravy v rámci výstavby obchodní sítě obchodů Primark v Evropě. 

  Svým zákazníkům, tuzemským, ale i zahraničním nabízíme komplexní kovovýrobní služby včetně laserového pálení a ohraňování plechů, povrchovou úpravu kovových výrobků práškovým lakováním včetně tryskání a související služby jako je balení a logistika výrobků.

  Mimo výše uvedené služby využíváme synergie technologické vybavenosti a realizujeme výrobu vlastního výrobního programu kovových zahradních opor. V tomto segmentu výroby patříme mezi největší výrobce kovových zahradních opor v Evropě a díky své nabídce čítající více jak 550 typů výrobků jsme obchodním partnerem a dodavatelem řady prémiových obchodních značek hobbymarketů, ale i zahradních center v řadě evropských zemí. Naše výrobky se stávají oblíbenými i mezi tuzemskými zákazníky, kteří mají zájem o kvalitní a funkční zahradní opory, proto lze naše výrobky zakoupit nyní i v České republice.

  Zabýváme se výhradně jen tím, čemu opravdu rozumíme. Zakládáme si na dodržování principů zákaznicky orientované firmy a čerpáme z mnohaletých zkušeností klíčových lidí naší firmy včetně jejího zakladatele.

  Budu nesmírně potěšen, pokud se i Vy sami stanete našimi zákazníky a přesvědčíte se o tom, že naše kvality mají reálnou podobu.

  Naše služby jsou komplexní a hlavně pod jednou střechou.

  Poskytujeme následující služby

  S čím můžeme pomoci

  Prášková lakovna

  Nalakujeme jakýkoliv výrobek ze železa, hliníku, litiny nebo slinity železných kovů. Komaxitováním zajistíme nejen profesionální vzhled výrobku, ale také jeho vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům.

  Tryskání kovových výrobků

  Tryskáme v plně automatické tryskací kabině hybridním abrazivem (směs ocelových broků s ostrohrany), nabízíme i ruční tryskání výrobků skelnou drtí nebo křemičitým pískem, které balíme do folií s antikorozními inhibitory.

  Sériová kovovýroba

  Svaříme jakýkoliv výrobek nebo sestavu výrobků a to dle výkresové dokumentace nebo jen návrhu zákazníka od jednoho kusu po velké série. Svařujeme na poloautomatických agregátech s technologií MIG/MAG a TIG.

  Pálení laserem a ohraňování

  Vypálíme laserem výrobky nebo jejich polotovary do tloušťky 20 mm z ocelového plechu, do 12 mm z nerezi a do 8 mm z hliníku. Takto vypálené výrobky můžeme dále tvářet na ohraňovacím lise s délkou ohranění do 3000 mm.

  Kovové zahradní opory

  Jsme druhý největší výrobce kovových zahradních opor v Evropě a náš sortiment čítá více jak 550 typů květinových opor, obelisků, plotků, loubí pro pnoucí růže, stojanů a jiných kovových doplňků pro Váš dům a zahradu.

  Balení a doprava

  Zabalíme i dopravíme cokoliv a kamkoliv. Námi poskytované služby jsou natolik komplexní, že vše co pro naše zákazníky a obchodní partnery vyrobíme, nalakujeme nebo jinak zpracujeme, taky profesionálně zabalíme a včas dopravíme.

  O nás v číslech

  Na nás se můžete spolehnout

  28

  let na trhu

  6

  dní v týdnu

  60

  stálých zaměstnanců

  3

  realizace denně
  Poskytujeme komplexní a profesionální služby pod jednou střechou.
  Richard Svoboda, vedoucí kovovýroby VATAX

  Náš tým

  Jsme tady pro Vás

  Certifikace

  Jsme držiteli certifikátů