×
img

  Neváhejte se s námi spojit!!

  Kontaktní údaje

  Telefonní číslo

  +420 518 614 730 +420 733 570 105

  Email

  vatax@vatax.cz

  Adresa

  VATAX spol. s r.o. Bohuslavice 4353 696 55 Kyjov 3

  Naše služby

  Balení a doprava

  Balení výrobků a jejich bezpečná přeprava k našim zákazníků představují nedílnou součást námi poskytovaných služeb. Jakkoliv se může zdát, že proces balení výrobků je pouze formalitou v rámci celého, složitě organizovaného výrobního procesu námi nabízených služeb kovovýroby, povrchové úpravy kovů nebo lasercentra, my dobře víme, že výrobek poškozený při přepravě k zákazníkovi představuje stejný problém, jako kdyby by byl výrobek chybně vyroben.

  Právě z těchto důvodů disponujeme dvěma expedičními sklady o celkové plošné výměře 700 m2, kde zaměstnáváme 6 pracovníků, kteří se specializují výhradně na standardizované i atypické formy balení výrobků, čímž našim zákazníkům poskytujeme profesionální servis i v této oblasti.

  V rámci služby balení výrobků využíváme mimo standardních postupů i způsoby balení, které odpovídají balícím předpisům jednotlivých zákazníků, kteří si tyto předpisy sami dodávají. Pro zajímavost, realizujeme balení námi vyráběných výrobků a jejich komponent například i pro firmy jako jsou Primark, Bauhaus, OBI, Hornbach a řada jiných.

  Nabízíme

  Komplexní služby

  Balení výrobků

  Zabalíme cokoliv. Námi poskytované služby jsou natolik komplexní, že vše co pro naše zákazníky a obchodní partnery vyrobíme, nalakujeme nebo jinak zpracujeme, taky profesionálně zabalíme. Díky této službě zajistíme maximální ochranu výrobků.

  Zabalíme cokoliv. Námi poskytované služby jsou natolik komplexní, že vše co pro naše zákazníky a obchodní partnery vyrobíme, nalakujeme nebo jinak zpracujeme, taky profesionálně zabalíme. Díky této službě zajistíme maximální ochranu výrobků.

  Expedice

  Přepravíme jakkoliv velký, jakkoliv těžký výrobek a to prakticky kamkoliv. Bez nadsázky zcela běžně realizujeme přepravy výrobků našich zákazníků, které u nás byly vyrobeny či jen podstoupily povrchovou úpravu tryskáním nebo práškovým lakováním, po celé Evropě.

  Před samotnou přepravou zajistíme profesionální zabalení výrobků. Součástí přepravy je pochopitelně i zpracování veškeré potřebné přepravní dokumentace jako jsou dodací listy, přepravní CMR a jiné.

  10 důvodů

  Proč využít služby balení a doprava

  Cokoliv si u nás koupíte nebo necháte vyrobit, otryskat, vypálit, naohýbat nebo nalakovat, to všechno Vám umíme i profesionálně zabalit a přepravit na místo, které určíte. Pokud máte obavu, že spolupráce s námi je vyloučena třeba právě z důvodu vzdálenosti mezi námi a Vámi, věřte, že tohle pro nás není problém.

  Mám zájem
  0 +
  m² pro balení
  0 +
  nákladové rampy
  0 +
  dní v týdnu
  0 +
  m² skladových ploch

  ve firmě od roku 2019

  Vedoucí autodopravy a exportu

  Michal Horák

  Michal je vedoucí oddělení pro oblast balení a expedice výrobků. Pokud je výrobek poškozen při přepravě nebo není doručen ve sjednaném termínu, je to stejné, jako by byl vyroben s vadou. Abychom tomu zamezili, máme Michala.

  Rychlý kontakt na Michala:

  Galerie

  ukázka hotových realizací