×
img

  Neváhejte se s námi spojit!!

  Kontaktní údaje

  Telefonní číslo

  +420 518 614 730 +420 733 570 105

  Email

  vatax@vatax.cz

  Adresa

  VATAX spol. s r.o. Bohuslavice 4353 696 55 Kyjov 3

  Naše služby

  Sériová kovovýroba

  Svaříme jakýkoliv výrobek nebo sestavu výrobků a to dle výkresové dokumentace nebo jen návrhu zákazníka od jednoho kusu po velké série. Díky mnohaleté tradici naší kovovýroby, která započala v roce 1994, a praktickým zkušenostem, jsme v dnešní době plně technologicky vybaveni pro realizaci prakticky jakékoliv kovovýrobní zakázky. Specializujeme se na individuální sériovou výrobu, kterou umíme pro své zákazníky připravit a zrealizovat od návrhu, případně zadaného výkresu či výrobní dokumentace, přes zpracování výrobních přípravků a matric až po samotnou realizaci svařováním a následné technologické kroky jakými jsou povýrobní úprava, resp. finalizace výrobku broušením, tryskáním apod.

  Realizujeme však i kusové zakázky, kterým věnujeme stejnou pozornost jako těm sériovým. Výhodou námi nabízených služeb, které nás upřednostňují před naší konkurencí, je skutečnost, že tyto služby realizujeme tzv. pod jednou střechou, což garantuje kontinuitu výroby, stejně tak jako časovou a finanční úsporu pro naše zákazníky.

  V rámci výrobního areálu disponujeme třemi nákladovými rampami s možností nakládky a vykládky jak pro kamiony, tak dodávky. Velikost našich skladových prostor umožňuje bezproblémové uložení velkého objemu hutního materiálu, stejně jako hotových výrobků.

  Nabízíme

  Komplexní služby

  Kovovýrobní příprava

  Prostřednictvím technologického vybavení výrobních dílen zajišťujeme komplexní kovovýrobní přípravu a zpracování hutního materiálu včetně plechů a atypických materiálů. Realizujeme dělení materiálů, jejich stáčení, zakružování, ohýbání, vrtání, broušení, pálení plechů i jejich ohraňování.

  • Maximální hmotnost: bez omezení
  • Možnost tváření materiálu: dělení, zakružování profilů, lisování, vrtání, výroba kroužků atd.

  Svařování MIG/MAG a TIG

  Primárně se specializujeme na svařování výrobků z oceli. Svařujeme na patnácti poloautomatických svařovacích agregátech s technologií MIG/MAG. Jedná se o tzv. svařování kovových výrobků v ochranné atmosféře. Nabízíme však i svařování hliníku, zinku nebo niklu technologií TIG, či svařování slitin technologií obloukového svařování.

  Svařování realizujeme v souladu s ČSN 05 0601, ČSN 05 0610 a ČSN 05 0630.

  Kabinové tryskání

  Tryskáme v plně automatické tryskací kabině EuroSimpleta 2000, a to hybridním abrazivem (směs ocelových broků s ostrohrany), která využívá principu vysokootáčkových metacích kol, díky kterým zajistíme vysokou homogenitu tryskaného povrchu. Tryskáme v souladu s ČSN ISO 8501-1.

  Automatické kabinové tryskání:

  • Maximální rozměry výrobku: 2000 x 800 x 800 mm
  • Minimální síla plechu: 2,5 mm
  • Maximální hmotnost výrobku: 200 kg

  Balení a expedice

  Zabalíme i dopravíme cokoliv a kamkoliv. Námi poskytované služby jsou natolik komplexní, že vše co pro naše zákazníky a obchodní partnery vyrobíme, nalakujeme nebo jinak zpracujeme, taky profesionálně zabalíme a včas dopravíme.

  Standardně realizujeme zakázkové formy balení včetně balení do ochranných folií, umístění výrobků do palet, displejů, zajišťujeme prokládání výrobků korkovými výplněmi zabraňující poškození otěrem výrobků mezi sebou, v opodstatněných případech či na přání zákazníka nabízíme i balení výrobků do folií s antikorozními inhibitory.

  10 důvodů

  Proč využít naši kovovýrobu

  V oblasti kovovýroby se pohybujeme již od roku 1994. Svaříme jakýkoliv výrobek nebo sestavu výrobků a to dle výkresové dokumentace nebo jen návrhu zákazníka od jednoho kusu po velké série. Výhodou námi nabízených služeb, které nás upřednostňují před naší konkurencí, je skutečnost, že tyto služby realizujeme tzv. pod jednou střechou, což garantuje kontinuitu výroby, stejně tak jako časovou a finanční úsporu pro naše zákazníky.

  Mám zájem
  0 +
  dní v týdnu
  0 +
  let na trhu
  0 +
  svařovacích boxů
  0 +
  výrobních strojů

  ve firmě od roku 2004

  Vedoucí kovovýroby a lasercentra

  Richard Svoboda

  Richard je vedoucí kovovýroby i centra pro pálení a tváření plechů. Svou kariéru u nás buduje už od roku 2004. Pokud potřebujete vědět něco o železe nebo samotné výrobě, zpracovat cenovou nabídku, nebo jen poradit, určitě Vám pomůže.

  Rychlý kontakt na Richarda:

  Galerie

  ukázka hotových realizací